Hakkımızda

Kardelen Reklam Hakkında


Kardelen Reklam 2012 yılında İstanbul’da açık hava reklamcılığına başlamıştır. Firmamız 12 yıla yakın zaman dilimi içerisinde kendini sürekli yenileyerek, yurt içi bir çok projeye atmış olduğu imzalarla, sektörümüzün önde gelen firmalarından birisi olmuştur.

Kurulduğumuz günden bu yana değişmeyen tek şey mesleğimize olan sevgimiz, saygımız ve ideallerimizdir. Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize ölçü-keşif, grafik tasarım, üretim, sevkiyat, montaj ve montaj sonrası hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmakta olduğumuz, ulusal ve yerel müşterilerimize ekonomik, kaliteli, hızlı ve sürekli hizmet sağlama çabasındayız.

Firmamızın bugünleri gelmesinde katkısı bulunan tüm müşterilerimize, dostlarımıza ve personelimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Misyonumuz 2012’den beri kaliteli hizmet ve asgari maliyet anlayışıyla, sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümeyi, teknolojisi ve deneyimli personeliyle güvenilirliğini sürdürmeyi ilke edinmiş bir marka olarak hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz Yerel bazdaki öncülüğümüzü yurt genelinde verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek ulusal bazda kaliteli hizmet veren, çevreye duyarlı, saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.

Call Now ButtonHemen Ara
Bizimle İletişime Geçin